Reģistrācija

Uzmanību! Vispirms ar gultasvietām tiks nodrošināti LatSTE lektori, darbnīcu un nodarbību vadītāji, kā arī īpašie viesi (Cerams, ka visi ir reģistrējušies!). Tiem, kuri reģistrējušies pēdējā laikā (oktobrī) ir jārēķinās, ka Auces "sakarīgo gultasvietu" (uzklāta gulta, 3 Ls) kapacitāte ir izsmelta, būs jāiztiek ar "pārgājiena gultasvietu" (vieta uzklāta klasē uz matrača, 1 Ls par veļas komplekta izmantošanu) un būtu vēlams paņemt līdz guļammaisu, ja iespējams, arī labu piepūšamo guļammaisu. Būs pieejams dušas sporta kompleksos un internātā (kopumā 3 vietās). Protams, par saviem līdzekļiem var meklēt naktsmājas arī ārpus Auces - skat. Vietas, izmaksas!

Šobrīd jau ir reģistrējušies (saraksts atrodams raksta apakšā):


Aicinām potenciālos LatSTE'2010 sponsorus, lektorus, prezentētājus un dalībniekus aizpildīt dalībnieka reģistrācijas formu. Auces vidusskolas kapacitāte ir ierobežota, tādēļ priekšroka būs tiem, kuri reģistrēsies ātrāk.

Lekciju un radošu darbnīcu prezentāciju materiālus ieteicams augšupielādēt uz e-pasta adresēm latste@hotmail.lv vai lvlatste@gmail.com. Veiksmi visiem! Ja ir kādas problēmas, tad rakstiet uz šīm pašām e-pasta adresēm!

Dalības izmaksas - skat. Vietas, izmaksas!


Šobrīd reģistrētie LatSTE'2010 dalībnieki:

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana